» 
»
 

İstanbul'da sobadan sızan karbonmonoksit gazı 2 kardeşi hayattan kopardı

İstanbul Ataşehir'de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen iki kardeş hayatını kaybetti. 1 kişi ise hastaneye kaldırıldı.

İstanbul Ataşehir'de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen iki kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi hastaneye kaldırıldı. Olay, Ataşehir Aşık Veysel Mahallesi 3046'ncı Sokak'taki bir evde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, 3 kardeşin işe gitmemesinden şüphelenen komşuları polise haber verd. Polis ekipleri eve gelerek kapıyı kırdı ve korkunç manzara ortaya çıktı.

Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 42 yaşındaki Hüseyin, 40 yaşındaki Sabri Yılbaşı kardeşlerin öldüğü belirlendi. 34 yaşındaki Mustafa Yılbaşı'nın ise yaşadığı tespit edilerek ambulans ile Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. İki kardeşin cenazeleri olay yeri inceleme ekipleri ve savcının incelemesinin ardından ambulans ile Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayı anlatan mahalle sakinleri, "Annesi Kartal'daki kızının yanından telefon etmiş. Komşuya telefon etmiş ve gelip camı kırmış. İkisi ölmüş diğeri ise hastaneye kaldırılmış. Evde soba yakıyorlardı. Kömür zehirlenmesi olmuş." dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *