Farkonda
Farkonda
» 
»
 

İstanbul’da vahşet! Çöpten kadın cesedi çıktı

İstanbul Fatih’te çöp konteynerinden bir valize konulmuş olarak kadın cesedi çıktı. Cesedin bavula sığması için, ayaklarından, ellerinden ve boynundan ikiye katlanacak şekilde palet ipiyle bağlı olduğu bildirildi.

Alınan bilgilere göre olay İstanbul’un Fatih semtinde bulunan Aksaray Katip Kasım Mahallesi Güvenlik Caddesi'nde meydana geldi. Geçtiğimiz gece yaşanan olayda bir kağıt toplayıcısı çöp konteynerini karıştırdığında çuval içerisinde bulunan bavulda ceset buldu. Kağıt toplayıcısının durumu ihbar etmesi üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi.

Ekipler tarafından bavul üzerinde yapılan incelemede içinde ikiye katlanmış ve palet ipi ile bağlanmış 30-35 yaşlarında bir kadın cesedi çıktı. Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen kadının önce dövüldüğü, ardından da 4 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi.

Yabancı uyruklu olduğu tahmin edilen kadının cesedinin bavula sığması için, ayaklarından ellerinden ve boynundan ikiye katlanacak şekilde palet ipiyle bağlandığı görüldü. Katil ya da katillerin bavulu önce siyah bir poşete sardığı, daha sonra da çuvala koyarak çöp konteynerine attığının tahmin edildiği açıklandı.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından kadının cenazesi Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *