» 
»
 

İstanbul'da yarın okullar tatil olacak mı?

İstanbul'da öğle saatlerinde başlayan kar yağışı ile hava sıcaklıklarında ciddi düşüş yaşandı. Sıcaklıkların en yüksek 4 derece olarak ölçüleceği İstanbul'da yarın okullar tatil mi sorusu yeniden gündeme geldi. 13 Şubat hava durumu ayrıntılarda...

Yapılan son değerlendirmelere göre İstanbul çok bulutlu, hafif olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı olacak. Hava sıcaklıklarının ise en yüksek 4 derece olarak ölçülmesi bekleniyor. Peki, İstanbul'da yarın okullar tatil olacak mı?

Günler öncesinde Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan kar yağışı bugün başladı. İstanbul'da yarın akşam saatlerinden itibaren kar yağışları artacak. İstanbul'da kar yağışlarının Salı gününe kadar devam etmesi bekleniyor. Ardından ise İstanbul'da yağışlar başlayacak.

Meteoorloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, yurt geneli parçalı ve çok bulutlu, Karadeniz, Maramara'nın kuzey ve doğusu, Konya, Erzurum, Ardahan, Akşehir, Kars, Şırnak, Hakkari, Van, Adıyaman ve Siirt çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Kilis, Mardin, Şanlıurfa ve Batman çevrelerinin yağmur ve sağanak şeklinde geçmesi bekleniyor.

İstanbul'da yarın okulların tatil olup olmayacağı knusunda resmi kaynaklardan henüz net bir bilgi veilmedi. Ancak İstanbul Valisi Vasip Şahin, öğrencilerin bugün de takibinde olacağa benziyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *