» 
 

İstanbullu Gelin 17. yeni bölümde Faruk ve Süreyya'nın akıbeti...

Geçtiğimiz sezonun iddialı yapımlarından biri olan İstanbullu Gelin 17. yeni bölümü ile Star TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Evi terk eden Süreyya, Faruk'la barışacak mı?

Son bölümünde büyük bir gizem ve şüphe ile sezon finali yapan İstanbullu Gelin yeni sezona bomba gibi geliyor. Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin 17. bölümde neler olacak? Süreyya, Faruk'u affedecek mi? Zamanında gerçekleri anlatmayan Faruk bin pişman...

Faruk, Süreyya'ya kendini affettirmeye çalışacak. Ancak ihanete uğrayan Süreyya, barışma isteklerini reddedecek. Faruk ile Süreyya boşanacak mı? Büyük sırrı öğrenen ve ardından evi terk eden Süreyya'nın gidişi Faruk'u derinden etkilemiştir. Süreyya'yı bulamayan Faruk, bir an olsun umudunu yitirmez.

Bebeğini kaybetmenin acısını henüz atlatamadan, hayattaki en büyük dayanağı eşinin kendinden sakladığı sırları öğrenen Süreyya Boranlar konağına geri dönecek mi? Faruk, Süreyya'nın yokluğuyla mücadele ederken, Adem gerçeğiyle de yüzleşecektir. Esma yaşananları hazmedememekte ve hem Adem'e hem de Süreyya'ya karşı bilenmektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *