» 
 

İstanbullu Gelin 18. bölümde Faruk ile Süreyya ayrılıyor mu?

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin 18. bölümde Faruk ile Süreyya arasındaki uçurum giderek büyüyor. Faruk ile Süreyya boşanacak mı? İstanbullu Gelin yeni bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak.

İstanbullu Gelin bu akşam yeni bölümü ile Star TV ekranlarında olacak. Süreyya ile Faruk boşanmanın eşiğine geldi. İkili arasında ipler kopuyor mu? İstanbullu Gelin 18. bölümde neler olacak? Faruk'tan beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalıyor. Faruk boşanmakta kararlı mı? Faruk'un Bursa'ya dönmesinin ardından Boran konağında ayrılığın etkileri hissediliyor. Esma hemen harekete geçerek, Faruk ile Süreyya'nın odasını Fikret ile İpek'e verir.

Esma ile Garip yıllar sonra karşı karşıya gelir. Adem'in dönmesinin ardından babalık davası hız kazanır. Osman ile Bahar telefonlarını değiştirmek için bir araya gelir. İkilinin arasında sıcak bir bağ olur. Osman, yasak bir aşkın ilk tohumlarını ektiğinin farkında değildir.

Süreyya, Faruk'un boşanma kararlılığını gördükten sonra avukat aramaya başlar. Süreyya, Dilara'nın düğün hazırlıkları için Bursa'ya geri döner. Geçmişi ile yüzleşmek zorundadır Süreyya. Faruk ise Süreyya'nın dönmesini büyük bir adım olarak görür. Ancak Süreyya, Faruk'u şaşırtacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *