» 
 

İstanbullu Gelin 20. yeni bölümde Adem Boranları ifşa etti!

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin 20. yeni bölümde Adem bombayı patlatıyor. Kendi düğününde kardeşleri ve babası ile ilgili gerçekleri tüm davetlilere açıklayan Adem, Boranları ifşa etti. Peki, Boranlar sarsılan itibarlarını nasıl kurtaracak? Yeni bölüm 13 Ekim'de...

İstanbullu Gelin 20. bölümde Adem Boranlardan öyle bir intikam alıyor ki... Kendi düğününde Boranlar ve kendisi arasındaki gerçek bağı düğün davetlilerine açıklayan Adem, Boranlar'dan intikam alıyor. Faruk'dan Adem'e bir hamle gelecek mi? Başrollerinde Aslı Enver, Özcan Deniz, Salih Bademci, İpek Bilgin, Fırat Tanış ve Dilara Aksüyek gibi isimlerin yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi 13 Ekim yeni bölümde neler olacak?

Boranlar konağındakiler artık yaşananlar karşısında sessizliğini bozar ve yapılan planları faaliyete geçireceklerdir. Faruk ile Süreyya inat uğruna geri adım atmamakta kararlıyken, Adem ile Dilara'nın düğününde kıyamet kopacaktır. En yakın arkadaşının düğününde hem avukatı hem de arkadaşı olan Can ile düet yapan Süreyya, herkesten tepki alırken ona ilk alkış Faruk'tan gelir. Esma, geldiğine geleceğine pişman olurken, yaşanacaklardan bi haberdir.

Faruk, Süreyya'nın hamlelerini çözmeye çalışırken öte yandan da Adem'i kontrol altına tutmaya çalışmaktadır. Ancak, Adem kimsenin cesaret edemeyeceği bir intikam planı hazırlamıştır ve düğün sonunda yaptığı konuşmada herkese Boranlar ile arasındaki gerçek bağı anlatır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *