» 
 

İstanbullu Gelin 20. yeni bölümde Süreyya ve Begüm'den soğuk yüzleşme!

Ekranlarının beğenilen dizisi İstanbullu Gelin 20. yeni bölümü ile izleyicisiyle buluşmayı bekliyor. İstanbullu Gelin 20. bölümde Begüm ile Süreyya yüzleşecek. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? İstanbullu Gelin bu akşam Star TV'de...

İstanbullu Gelin 20. bölümde Süreyya ve Begüm yüzleşecek. Yüzleşmenin ardından Süreyya, Faruk'u affedebilecek mi? Öğrendikleri karşısında Süreyya neler yaşayacak? Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören Star TV ekranlarının beğenilen dizisi İstanbullu Gelin bu akşam 20. bölümü ile izleyicisiyle buluşacak.

Adem'in Boranların gayrimeşru çocuğu olduğunu tüm Bursa'ya kendi düğününde ilan etmesinin ardından aralarındaki savaşın fitili ateşlenmiş oldu. Faruk'un misilleme hamlesi Adem'i şaşırttı. Esma ise Boranların itibarını korumak için kendi yöntemleri ile devreye girecektir. Süreyya, konakta kalan eşyalarını toplamak ve Esma ile yüzleşmek için Boranlar konağına geri döner.

Ancak konakta Begüm'ü gören Süreyya bir şok daha yaşayacaktır. Begüm'ün ise tavrı nettir. Ancak, Can'dan gelen bir telefonla Süreyya'nın Faruk'a olan karmaşıklığı gidecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *