» 
 

İstanbullu gelin dizisine Özge Borak sürprizi

Star TV ekranlarının başarılı yapımlarından İstanbullu Gelin, başarılı oyucu kadrosuna yeni bir isim daha ekledi. Ekranların sevilen yüzlerinden Özge Borak’ın dahil olacağı dizi ile ilgili detaylar haberimizde…

Yapımcı koltuğunda O3 Medyanın oturduğu dizinin başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuna Özge Borak da dahil oldu. Güzel oyuncu, dizide Özcan Deniz'in hayat verdiği Faruk karakterinin eski aşkını oynayacak.

Alınan bilgilere göre diziye beşinci bölüm itibari ile dahil olacak olan Özge Borak, Faruk Boran'ın geçmiş anılarında iz bırakan ve yine annesi Esma Hanım'ın engellerine takılan eski aşkı Begüm karakterini canlandıracak.

Londra'da başarılı bir Jinekolog olan Begüm, Bursa'ya dönme kararı alır. Begüm'ün bu kararı sadece Faruk ve Süreyya'yı değil, tüm Boranları etkileyecek güçtedir. Begüm'ün ani dönüşü ve yıllardır sakladığı büyük sır konakta beklenmedik fırtınaya neden olurken, Süreyya'nın hayatında ise yeni bir sayfa açacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *