» 
 

İşte Benim Stilim finalde kim elendi? 18 Aralık Pazar 2016

TV 8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim 18 Aralık Pazar 2016 günü yarışmacılardan kim elendi? Jüriden en az puanı alan ve arkadaşları tarafından elenmesi için kurtarılmayan üç yarışmacı tekrar jüri karşısına çıktı. İşte Benim Stilim son bölümde elenen isim kim oldu? Yeni gelen isim Çağla Sarıoğlu kim? Ayrıntılar haberde...

En sevilen moda programları arasında yer alan TV 8 ekranlarında 18 Aralık 2016 Pazar günü yayınlanan İşte Benim Stilim'de kim elendi? Yenim gelen yarışmacı Çağla Sarıoğlu kim? Production House tarafından yapılan moda programı İşte Benim Stilim'in sunuculuğu Öykü Serter tarafından yapılıyor. Programın jüri koltuğunda ise Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve eleme gecelerine özel Uğurkan Erez bulunuyor.

İşte Benim Stilim'in 18 Aralık Pazar günü ekranlara gelen final bölümünde, jüriden en düşük puanı alan ve yarışmacı arkadaşları tarafından elenmesi için kurtarılmayan üç yarışmacı tekrar jürilerin karşısına çıktı. Jürinin karşısına çıkan Niran Yalaz, Esin Çelik ve Tuğba Çiğdem arasından jüri elenmesi için Tuğba Çiğdem ismini verdi. Gecenin sonunda ise elenen isim Tuğba Çiğdem oldu. En çok puan alan yarışmacı Aleyna Eroğlu ise 10 bin liralık haftalık ödülü almaya hak kazandı.

İŞTE BENİM STİLİM YENİ YARIŞMACISI ÇAĞLA SARIOĞLU KİM?

İşte Benim Stilim'in yeni yarışmacısı Çağla Sarıoğlu, 1993 doğumlu. İstanbul'da oturan 23 yaşındaki Çağla, İstanbul Kavram Meslek Yüksek Okulu mezunu olduktan sonra Eskişehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdi. Diş hekimi asistanlığı ve oyuncu olan Çağla, 1.76 boyunda ve 59 kilo. Çağla çok sayıda dizide yer aldı. En son olarak Fox TV ekranlarında yer alan evlilik yarışması En İyi Benim'de ve Bana Sevmeyi Anlat dizisinde yer aldı.

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI KİMLER?

Yeni sezona bomba gibi başlayan İşte Benim Stilim'in yeni kadrosunda biri ikiz olmak üzere toplamda 11 yarışmacı bulunuyor. Yarışmacılar, Dilara Taşkın, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Yağmur Gürgen, Niran Yalaz, Melek Özçağan, Çağla Sarıoğlu, Aylin-Selin Ençok, Nazlı Ersoy ve Simay Tokatlı yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *