» 
 

İşte Benim Stilim Ivana Sert Nur Yerlitaş kavgası ile sarsıldı!

Dün İşte Benim Stilim programında Ivana Sert Nur Yerlitaş tartışması sonrası iddialara göre yapımcı şirket olaya el attı. Bugün İşte Benim Stilim'de çekimler Ivana Sert olmadan devam etti.

Magazin dünyası Ivana Sert Nur Yerlitaş kavgası ile sarsıldı. Yerlitaş ve Sert arasında yaşanan olaylar sonrasında yapımcı şirketin olaya müdahale ettiği ve sonunca Yerlitaş'ı haklı bulduğu iddia edildi. Dün yapılması gereken çekimlerin ertelendiği belirtilirken şirketin Ivana Sert'in işine son vermesi nedeniyle çekimlerde yer almadığı da söylentiler arasında.

İşte Benim Stilim, daha çok yarışmacıların birbirleriyle sert tartışmaları ve diyaloglarıyla ünlenen bir program olmasına rağmen bu sefer tartışma jüri üyeleri arasında yaşandı. Magazin haberlerinde yer alan bilgilere göre çekimleri devam eden İşte Benim Stilim yeni bölümde Ivana Sert'in yerine Hakan Ural davet edildi.

Ünlü moda programı İşte Benim Stilim yeni bölümü ikili arasındaki tartışmalar nedeniyle dün gerçekleştirilememişti. Bugün çekimlerine devam edilen program artık Ivanasız olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *