» 
 

İşte Benim Stilim jüri üyesi Kemal Doğulu intihar da mı bulundu?

Ekranlarından tanıdığımız İşte Benim Stilimin jüri üyesi olan Kemal Doğulu geçtiğimiz hafta evinin merdivenlerinden düşüp ağır yaralanmıştı. Sağlık durumundaki son gelişmeler kardeşi ve yakın arkadaşı Çağla Şıkel'den geldi.

Geçtiğimiz hafta evinin merdivenlerinden düştüğü ve saatler sonra bulunması nedeniyle kan kaybının çok olduğu söylenen Kemal Doğulu hakkında çarpıcı söylemler gündemdeydi. Kemal Doğulu'nun pskolojik destek aldığı ve 150 bin dolar borcu olduğu için Doğulu'nun intihara girişitiği idda edildi. Bir başka idda ise modacı Kemal Doğulu'nun kardeşi Kadir Doğulu için 450 bin dolara açtığı kuaför salonunu 3 ay içerisinde batırması üzerine  depresyona girdiği  ve bunun için de ptikolojik tedavisini sürdürdüğü söylentiler arasında yer alıyor.

Kemal Doğulu hakkında söylenen asılsız iddialara yanıt gecikmedi. İşte Benim Stilim yarışma programı ile ün kazanan modacı hakkında sevindiren haber geldi. Kemal Doğulu'nun  kardeşi Kadir Doğulu, kendi sosyal medya hesabından bir kaç gün önce aile fotoğraflarını paylaşarak Kemal hakkında güzel haberlerinin olduğunu günden güne iyi yönde ilerlediğini dile getirdi. Sevdiklerinden hızla iyileşmesi için dua etmelerini rica etmeyi de ihmal etmedi.

Etilerde görüntülenen yakın arkadaşı Çağla Şikel Kemal Doğulu'nun sağlık durumunun iyi olduğunu ve pazar günü yoğun bakımdan çıkacağını muhabirlere söyledi. Kemal Doğulu'nun hala yoğun bakımda tedavisi devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *