» 
 

İşte Benim Stilim yarışmasının yeni jürisi Kerimcan Durmaz

TV 8 ekranlarında İşte benim Stilim yeni sezonu ile bomba gibi bir başlangıç yaptı. İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in yanı sıra yeni sezon İşte Benim Stilim jüri koltuğunda, sosyal medya starı Kerimcan Durmaz'da yer alıyor.

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan İşte Benim Stlim TV 8 ekranlarında hafta içi her gün gelmeye devam edecek. Yeni sezonda jüri koltuğunda, geçen sezondan aşina olduğumuz nam-ı değer Nurella yani Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez ve sunuculuğunda ise Öykü Serter yerini aldı. Herkesin merakla beklediği sürpriz bir isim daha jüri koltuğundaki yerini alacak.

Kısa sürede şöhreti yakalayan ve oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan 22 yaşındaki Kerimcan Durmaz da İşe Benim Stilim yeni sezon jüri koltuğunda olacak. İşte Benimm Stilim yeni sezonda yarışmacılar büyük ödül için birbirleri ile kıyasıya mücadele edecekler. Yeni yarışmacılar ise, Dilara Taşkın, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Yağmur Gürgen, Melek Özçağan, Aleyna Eroğlu, Nazlı Ersoy, Niran Yalaz, Selin-Aylin Ençok ve Simay Tokatlı oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *