» 
 

İşte Benim Stilim'de bu hafta kim elendi?

TV 8 ekranlarında keyifle izlenen İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim'de yarışmaya veda eden isim merak edilirken, hafta boyunca başarısını sürdüren Bahar Candan jüriden en çok puanı alarak 10 bin TL'lik ödülü almaya hak kazandı.

İşte Benim Stilim TV 8 ekranlarında heyecanla izlenmeye devam ediyor. 15 Ocak Pazar günü İşte Benim Stilim'de yaşanan eleme gecesinde bu hafta bir kişi daha yarışmaya veda etti. Peki, İşte Benim Stilim'de kim elendi? Ekranların en beğenilen moda yarışma programı İşte Benim Stilim ekranlara gelen son bölümü ile izleyicilere muhteşem bir final akşamı yaşattı. İşte Benim Stilim'in yedinci haftasında jüriden en az puanı alarak elenen isim belli oldu. İşte Benim Stilim'de elenen isim Nazlı Arıkan oldu.

İşte Benim Stilim'in 7. haftasında jüriden en çok puanı alan isim Bahar Candan oldu. Bahar Candan jüriden tam not alarak bu haftanın birincisi oldu ve 10 bin TL'lik ödülün sahibi oldu.

Final bölümünde ünlü şarkıcı Aynur Aydın şarkıları ve muhteşem performansı ile İşte Benim Stilim'e renk kattı. Aynur Aydın "Fıkır fıkır" şarkısını seslendirdi. Son dönemin sevilen seslerinden Ersan Er de İşte Benim Stilim'e konuk olarak, "Tanrım" şarkısını söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *