» 
»
 

İşte Kovalar için son hafta gelişmeleri

Kova burcu için 18 Nisan’da başlayan yeni hafta 25 Nisan’a kadar neler getiriyor, hangi gelişmeler bekleniyor ve yıldızı onlara neler tavsiye ediyor görelim.

Yeni başlayan haftayla birlikte Kova burcu iş hayatında oldukça yoğun bir döneme girerken, kariyer odaklı çalışmalarında da gayet başarılı sonuçlar alıyor. Gözü yükseklerde olan Kovalar için bu hafta terfi, kariyer basamaklarında ilerleme yeni etiketler edinme gibi pek çok iş başarısının temellerinin atılacağı veya sonuçlarının alınacağı bir hafta olabilir.

Kova burcu için 18 Nisan’da başlayan yeni hafta aşk hayatında ya da ikili ilişkilerde de ani gelişmelerin yaşanacağı bir hafta olma yolunda. Aile hayatınızda da oldukça farklı gelişmelerin beklendiği yeni haftada evli Kovalar için biraz daha romantikleşme ihtiyacı doğabilirken, bekar Kovalar da ani yaşanacak gelişmelerle yeni ilişkilere başlangıç yapabilir, uzun soluklu ilişkilerin temellerini bu hafta atabilir.

Sosyal çevresinde de tüm gözlerin üzerinde olacağı Kovalar için yeni hafta oldukça hareketli görünse de siz yine de kendinizi abartılı aktivitelerden koruyun. Aksi halde bu güzel havada yaşayacağınız mevsimsel hastalıklar oldukça can sıkıcı olabilir. Daha çok pozitif enerjinizi kırgınlıkların olduğu arkadaşlıklara yöneltebilirseniz bu yeni haftanın size güzel bir getirisi de uzun süren kırgınlıkların son bulması olabilir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *