» 
»
 

İşte Oğlak burcu için bu haftanın gelişmeleri

11 Nisan’la başlayan yeni haftada Oğlak burcu 17 Nisan’a kadar hangi gelişmeleri yaşaması muhtemel ve yıldızı neler tavsiye ediyor bakalım.

Yeni hafta ile birlikte hareketli bir döneme giren Oğlak burcu her şeyi bir kenara bırakıp çalışmalarına konsantre olmalı aksi halde söylentilerle uğraşmaktan iş yapmaya vakit bulamayabilir. Enerjisini işine odaklayan Oğlaklar için oldukça verimli bir hafta beklenirken, kişiler üzerine yoğunlaşan Oğlaklar için oldukça zorlu bir hafta olabilir. Mantıklı yaklaşımlar içinde sorunları çözmeye odaklanmalı, olayları büyütmemeye çalışmalısınız.

İkili ilişkilerde de hareketli bir hafta geçirmesi beklenen Oğlak burcu için yeni başlangıçların sinyalleri geliyor diyebiliriz. İlişkisi olan Oğlaklar için ise ilişkilerinin boyutunda olumlu yönde ilerlemeler söz konusu olabilir. Yeni haftada eline geçen fırsatları kaçırmamaya özen gösteren Oğlaklar için mutlu başlangıçların adımları atılabilir, devam edilen ilişkilerde ise yeni gelişmeler yaşanabilir.

Sosyal hayatında da yoğun bir hafta geçirmesi beklenen Oğlak burcu, hafta sonuna doğru enerjisini düşüncelerine odakladığında biraz sıkıntıya düşebileceği gibi, çevreden gelen olumsuz tepkilerle de karşılaşabilir. Böyle zamanlarda bu negatif havayı bertaraf etmek için en iyi yöntem karşınızdakini anlamaya çalışmak ve çok fazla taviz vermeden olayları mantık çerçevesinde çözmeye çalışmaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *