» 
»
 

İşte Terazi burcunun yeni haftada merakla beklediği gelişmeler

Yeni haftada Terazi burcu 11 Nisan’a nasıl başlıyor ve 17 Nisan’a kadar yıldızı ona hangi gelişmelerin ipuçlarını veriyor görelim.

Terazi burcu 11 Nisan 17 Nisan haftasını müthiş bir enerjiyle açıyor ve bu pozitif başlangıç hafta sonuna kadar ondan hiç ayrılmıyor. İş hayatında pek çok yeni gelişmelerle karşılaşması muhtemel olan Teraziler için bu temponun arasında çıkacağı iş seyahatleri de işi biraz yorucu hale getirebilir. Ancak kariyer planları oldukça belirgin olan Teraziler için bunlar asla engel olmuyor.

Enerjisini aşk hayatı ve ikili ilişkilerine de yansıtan Terazi yeni haftada işin yanında duygusal hayatını da ihmal etmiyor ve aynı enerjiyle hoş sohbet bir haftayı müjdeliyor. İş seyahat planlarınıza sevdiklerinizi de dahil ederseniz büyük ihtimalle enerjiniz iki katı daha da artacaktır.

İçindeki enerjiyi iş ve aşk hayatında tüketemeyen Teraziler için ise en iyi öneri hafta bitiminde spora ve sosyal aktivitelere yönelmek diyebiliriz. İmkanlar dahilinde temiz havada yapılacak spor aktiviteleri yeni bir haftaya sizi daha dinamik ve sağlıklı hazırlayacaktır. Böylece bu hafta yaşadığınız üst düzey enerjik gelişmeleri yeni haftaya taşıyabilir, aynı dinamizmle gelecek hafta için de planlar yapabilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *