» 
»
 

İşte Terazilerin yeni haftadan beklentileri

Terazi burcu 4-10 Nisan arasında neler yaşamaya meyilli, yıldızı ona hangi gelişmelerin ipuçlarını veriyor işte detaylar haberimizde.

Terazi burcu yeni haftada her ne kadar hayatının tüm alanlarında huzur beklentisi içinde olsa da bazı terslikler yaşanması sonucu istediği şekilde bunu elde edemeyebilir. Böyle durumlarda ilk iş etrafınıza saldırgan davranmak yerine biraz sabır göstermek olmalı aksi halde işler daha da kötüye gidebilir.

İlişkilerde olduğunuzdan farklı görünme isteği içinizden gelse de bunun ağır sonuçları ile başa çıkmak daha sonra sizi zorlayabilir. Bu yüzden mantıklı bir şekilde davranarak sadece kendiniz olmak sizin için çok daha olumlu sonuçlar verecek, sizi daha sonra içinden çıkılmaz durumlarla uğraşmaktan alıkoyacaktır.

Aşk hayatınızda da mantık çerçevesinde hareket etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Yeni haftada duygularınızla hareket ederek alacağınız her karar daha sonra sizi üzecek sonuçlar doğurabilir. Siz iyi düşüncelerle bir işi yapsanız da bu karşı taraftan farklı yorumlanabilir. O zaman da sabırla sizi anlamasını ve gerçekleri görmesini beklemenizde yarar var.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *