» 
»
 

İşten çıkarılan vatandaş benzin döküp kendini yakmaya kalktı!

Düzce Belediyesi önüne gelen bir vatandaş, işten çıkarıldığını söyleyerek başından aşağı benzin döküp kendisini yakmaya kalktı. Durumu fark eden polisler ve zabıta ekipleri kendisini yakmaya çalışan vatandaşa müdahale ettiler.

Düzce Belediye'nin önünde hareketli dakikalar yaşandı. Alınan bilgilere göre işten çıkartıldığını söyleyen Belediye'de görevli Ç.H belediyenin önünde başından aşağı benzin döküp bir anda kendisini yakmaya kalkıştı. İşten atıldığı için bu şekilde kendisini ateşe vermeye kalkan vatandaş hakkında yapılan ihbarlar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ve zabıta ekipleri müdahalelerde bulundular.

Düzce Belediyesi'nin Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde çalışan evli ve üç çocuk babası Çetin H. belediyede meclis üyelerinin toplantı yaptıkları sırada binanın önüne gelerek Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile görüşmek istediğini söyledi. Söylenenlere göre Çetin H.'nin bu isteği geri çevirildi. Daha sonrasında yanına getirdiği benzin bidonunu başından aşağı döken vatandaş, kendisini yakmaya kalktı. Olaya müdahale etmek için gelen polis ve zabıtalar öfkeli vatandaşı sakinleştiremediler.

Çevredekilerden onu dizginlemeye çalışan zabıta memuru Bülent Yeşilyurt'un tam iletişime geçtiği sırada Çetin H. bir anda elindeki çakmağı yaktı. Ateşlenen çakmak ile birlikte zabıta memurunun eli bir anda alev aldı. Zabıta memuru Yeşilyurt sol eli ile yanan sağ elini söndürdü. Sağ elinde hafif yanık oluşan zabıta olay yerine gelen ambulans ile Atatürk Devlet Hastanesi'ne tedavi edilmek üzere kaldırıldı. Çetin H. ise polisler tarafından yakalanarak karakola götürüldü.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *