» 
 

İzdivaç adaylarının katıldığı evlilik programında maaş rezilliği!

Televizyon programlarının vazgeçilmezleri listesinin bir numarası olan izdivaç programlarının adaylarıyla ilgili bir iddia ortaya atıldı. Evlilik programında gelin ve damat adaylarına maaş verildiği söyleniyor.

Televizyon deyince akla ilk gelen izdivaç programlarından birine katılan damat adayının sözlerine göre programın ünlü adaylarına aylık maaş veriliyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan evlilik programlarından birinde damat adayı iken daha sonrasında programdan kavga ederek ayrılan C.H, izdivaç programlarında her şeyin bir kurgudan ibaret olduğunu belirtti. Talip olarak kamera karşısına geçtikleri takdirde haftalık ücret aldıklarını bildirdi.

Severek izlediğimiz izdivaç programlarındaki damat adayı C.H iddiasına göre evlilik programlarında, bazı kişiler gerçekten eş arama niyeti ile programa katılırken bazı adaylar ise ücret karşılığında kamera karşısında rol yaparak seyirciyi eğlendiriyor.

İddianın devamına göre yapımcılar bu olayı, adayların masraflarını karşılaması ve harçlık olması niyeti ile ücret verdiklerini savunuyorlar. Damat adayı C.H ise her şeyin sadece bir kurgu olduğunu ve yapımcılar ücret karşısında programa çıkardıkları adaylara bir  başka biriyle aşk yaşamalarını söylerken ertesi gün ise kavga etmeleri gerektiğini söylediklerini ifade etti.

İddianın sahibi damat adayı C.H iddiasının devamına göre programına çıktığı kanalın yapımcısının kendisine kiminle aşk yaşaması gerektiğini söyleyince damat adayı daha yüksek bir ücret istediğini fakat yapımcıların istediği ücreti vermemesi üzerine programdan ayrıldığını belirtti. Programdan kavga ederek ayrılan damat adayı, yapımcıların programda bulunan herkesin bir görevi olduğunu ve görevlerine göre ücret ödediklerini de bildirmeyi ihmal etmedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *