» 
 

İzdivaç programındaki gelin adayı Yağmur'un Atatürk'e hakaret ettiği ortaya çıktı!

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la izdivaç programında, taliplerini arayan gelin adayı Yağmur'un, Atatürk'e hakaret ettiği belirlendi.

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la da çok konuşulan gelin adayı Yağmur'un, Atatürk'e hakaret ettiği videosu ortaya çıktı. 30 yaşındaki gelin adayı Yağmur'a tepkili olan Zuhal Topal'la programı takipçileri, Yağmur'un Atatürk'e hakaret ettiğini gösteren video ve bir fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşmaya devam ediyor.

Canlı yayın video çekim uygulaması Periscope ile çekilen görüntülerde, gelin adayı Yağmur Avcı'nın Atatürk için "O zaman sizin Atanız da ölüsü ile işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir'i boşaltıp, normal mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun." ifadelerini kullandı.

Görüntülerin hızla yayılmasının ardından programın takipçileri ve tepki gösteren pek çok kişi, hem kanal yönetimine hem de Zuhal Topal'la izdivaç programına şikâyette bulundu. Tepkili kişiler Yağmur Avcı adlı gelin adayını bir daha ekranlarda görmek istemediklerini şikâyetlerinde belirttiler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *