» 
 

İzdivaç programları için şok karar! İşte o centilmenlik anlaşması

Türkiye’de bir kesimin ilgiyle takip ederken diğer bir kesimin eleştirdiği evlilik programları için kanal yöneticileri bir araya geldi ve şok bir karar aldı. Peki İzdivaç programlarına ne olacak işte detaylar...

İkinci baharını yaşamak isteyen, ilk evliliğini televizyon ekranlarında yapmak isteyen, taliplerini arayan pek çok kişinin başvurduğu izdivaç programları bir süredir sansasyonel olaylarla da çalkanıyordu. Bir taraftan ilgiyle izlenen programlar diğer yandan programda yaşanan tatsızlıklar nedeniyle eleştirilere de maruz kalıyordu. Hatta farklı kanallarda yayınlanan programlar arasında gelin damat adaylarının yer değiştirmesi de gündemde yer almıştı. Zuhal Topal, Esra Erol gibi ünlü isimlerin sunuculuğunu yaptığı izdivaç programları ile ilgili kanal yöneticileri bir karar aldı.

Bu programlar arasında yer alan Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında kanal yöneticilerinin aldığı karar açıklandı. Topal, konuya ilişkin bir açıklama yaptı ve artık evlilik programlarının yayınlandığı kanal yöneticilerinin aldığı ortak karara göre bundan sonra gelin ve damat adayları hangi programda taliplerini aramaya başladılarsa artık o programda devam etmek zorunda. Zuhal Topal, Star Tv Genel Müdürü Ömer Özgüner ve diğer kanal yöneticilerinin bir araya gelerek bir centilmenlik anlaşması yaptıklarını ve bundan böyle programa katılan adayların başka kanallarda programlara katılamayacağını duyurdu.

Topal ayrıca açıklamasında kendi düşüncelerine de yer verdi ve bu centilmenlik anlaşmasını mutlu edici olarak değerlendirerek hayırlı olması temennisinde bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *