» 
 

İzdivaçta fiyasko! Baha Naz'ı dövdü mü?

Star TV ekranlarında Zuhal Topal'ın sunumu ile izlenen izdivaç programı Zuhal Topal'la da Baha'nın gelin adayı Naz'ın başka bir adayla dans etmesi üzerine saldırdığı ve Baha'nın Naz'ı dövdüğü iddia ediliyor. Üstelik kavgaya programın teknik ekibi, güvenlikçileri ve çalışanlarının da dahil olduğu söyleniyor. Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün Star TV ekranlarına gelen Zuhal Topal'la programı ile ilgili şok eden iddialar ortaya atıldı. Kanal D'de yayınlanan Renkli Sayfalar adlı magazin programında yer alan habere göre, Zuhal Topal'ın sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programında geçtiğimiz Cuma günü stüdyoda kavga çıktı. Üstelik bu kavga tekme tokat... İddialara göre, kavgaya stüdyoda bulunan teknik ekip, güvenlikçiler, çalışanlar ve hatta sesçiler bile dahil oldu.

Birbirlerini tanıma yolundayken ayrılan Baha ile Naz aşkında şiddet! Damat aday Baha, ayrıldığı Naz'ın yeni talibi ile dans etmesini kısaknıp stüdyoyu terk ettiği canlı yayında görülmüştü. Ancak ne olduysa ondan sonra oldu ve iddialara göre, Baha yayının ardından arabaya binmek üzere olan eski sevgilisi Naz'a saldırıp dövmeye başladı.

Durumu fark eden ve müdahalede bulunmak isteyen güvenlikçiler, o sırada stüdyodan çıkan damat adayları da Baha'yı sakinleştirmeye çalıştı. Baha'nın sinirini alamayıp güvenlikçilere ve kendisini durdurmaya çalışan programın teknik ekibi ve çalışanlarına da saldırdığı iddia ediliyor.

Yaklaşık 30-40 kişilik kabalık bir grubun kavgasını, programın sunucusu Zuhal Topal'da, üst kattan başını ellerinin arasına alarak korku dolu gözlerle olan bitene seyirci olmak zorunda kaldı. Olayın ardından Baha'nın feci şekilde darp edildiği ve kavga eden kalabalık grubun birbirlerinden şikayetçi olarak olayın karakola taşındığı da bir diğer iddialar arasında yer alıyor:

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *