» 
 

İzdivaçta şok gelişme! Serkan Hanife'yi aldattı mı?

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la da hareketli dakikalar yaşandı. Hanife ile Serkan birlikteyken, Serkan Hanife'yi Melisa ile aldattı mı? Ayrıntılar haberde...

Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal'la yeni bölümde, fenomen gelin adayı Hanife flaş bir iddia ortaya attı. Hanife ile Serkan'ın ilişkilerini sonlandırmalarının ardından kendisine Sofya'dan gelen talibi Anna ile çaya çıkan Serkan, okların hedefi oldu.

Serkan'ın Anna ile çaya çıkması konusunda görüşü sorulan Hanife, bu konu ile alakalı konuşmak istemediğini ancak Serkan ile birlikteyken Serkan ile Melisa'nın mesajlaştığını öğrendiğini söyleyerek, Serkan'ın kendisini aldattığını iddia etti.

Bu sözlerin üzerine programın sunucusu Zuhal Topal, Serkan'ı ve Melisa'yı stüdyoya yeniden çağırdı. Kendisine söz hakkı doğan Serkan, ne Hanife ile ne de Melisa ile birlikte olmasının mümkün olmadığnı dile getirdi. Hanife'nin ise Melisa ile Serkan'ın mesajlaşmasına sinirlendiği görüldü.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *