» 
 

İzmir 'Görümce'ye koştu

Yeni nesil kadın komedyenlerin ilk beşinde sayılan Gupse Özay merakla beklenen yeni filmi Görümce için memleketi İzmir'e çıkarma yaptı.

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü'nün oturduğu ve senaristliğini Gupse Özay'ın yaptığı Görümce filminin başrolünü Gupse Özay,Buğra Gülsoy ve Eda Ece paylaşıyor. Film ekibi İzmir galasında büyük bir coşku ve heyecanla karşılandı. Dakikalarca alkışlanan oyuncular film gösterimi öncesinde Optimum'da sinemaseverlerle biraraya geldi.

Gösterim öncesi İzmirlilerle muhabbet eden Gupse Özay,"Canım hemşerilerim hoşgeldiniz.Burada olmaktan çok mutluyum." diyerek coşturdu. İzmirlileri güleryüzlülükle öven Özay, amaçlarının herkesi güldürmek olduğunu belirtti. Filmin oyuncuları sosyal medya hesaplarından gala fotoğraflarını paylaştı.

Filmin Konusu

Gelmiş geçmiş en zor görümcelerden olan Yeliz (Gupse Özay), birlikte yaşadığı kardeşi Ahmet'i (Buğra Özay) uçan kuştan kıskanan bir abladır. Ahmet'in birlikte olduğu bütün kız arkadaşlarını binbir türlü nedenlerle kaçıran Yeliz, Ahmet'in kız arkadaşı Deniz'e evlilik teklifi etmesiyle yıkılır. Genç aşıkların ayrılması için türlü türlü oyunlar yapan Yeliz ile aşkı Deniz arasında kalan Ahmet, sevdiği kızı ablasının gazabından korumaya çalışır ve olaylar gelişir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *