» 
»
 

İzmir’de bir çocuk annesi turizmci kadının intiharı şok yarattı

Başına dayadığı silahı ateşleyerek intihar eden Nüket T.’nin ölümü ile ailesi büyük bir şok yaşarken, işadamı Günhan T. ile evli olduğu ve 11 aylık bir bebek annesi olduğu öğrenilen 37 yaşındaki kadının ptikolojik bulanıma girdiği iddia edildi.

İzmir’in Hatay semti Mithatpaşa Caddesi 924 numaradaki apartmanda meydana gelen olayda, alınan bilgilere göre, 37 yaşında 11 aylık bir bebek annesi Nüket T. sabaha karşı başına dayadığı silahı ateşleyerek intihar etti. Eşi ve bebeği yan odada uyurken intihar eden kadın, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesini kaybetti.

Yan odada uyuyan ve işadamı olduğu öğrenilen eşi Günhan T. silah sesiyle uyanmasının ardından Nüket T.yi kanlar içinde yerde gördü ve derhal sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Nüket T. hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre Niket T.’nin kardeşi ile bilrlikte bir turizm şirketi kurdukları, işlerinin bozulması üzerine ptikolojik bunalıma girdiği öğrenilirken, silahın da şirketin ortağı olan kardeşine ait olduğu öğrenildi. Ünlü bir otobüs firmasının kızı olduğu öğrenilen Nüket T.’nin ailesinin verdiği bilgilere göre eşiyle ya da başka türlü bir sıkıntısı yoktu. Yaşanan korkunç olay üzerine aile yasa boğulurken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *