» 
»
 

İzmir’de toplu cinayet: 4 ölü

İzmir’in Buca ilçesinde ormanlık alanda dövülerek öldürüldüğü iddia edilen kişinin Hüseyin Tiryaki olduğunun belirlenmesi üzerine evinde de incelemede bulunan polis ekipleri annesi, kız kardeşi ve hamile eşinin de bıçakla öldürüldüğünü tespit etti.

Alınan bilgilere göre bir süre önce ormanlık alanda kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunmuş, yapılan incelemeler sonucunda cesedin Hüseyin Tiryaki'ye ait olduğu tespit edilmişti. Bu esnada Tiryaki’nin ailesinden haber alamayan yakınları eve çilingir çağırmış, kapının açılması ile ortaya korkunç manzara çıkmıştı.

İhbar üzerine eve gelen ekipler Hüseyin Tiryaki'nin annesi Aysel Aslan, üvey kız kardeşi Behiye Aslan ve 3 ay önce evlendiği eşi 3 aylık hamile Fadime Tiryaki'nin bıçaklanarak öldürüldüğünü tespit etti. Buca'da telefon satışı yapan 27 yaşındaki Hüseyin dövüldükten sonra tabancayla öldürüldüğü, kimliğin teşhisi içinde işyeri komşularının bilgisine başvurulduğu öğrenildi.

TOPLU İNFAZ YAPILAN EVDEN 3 KADIN CESEDİ ÇIKARILDI

Polis ekiplerinin içeri girmesi ile gün yüzüne çıkan vahşette, Hüseyin Tiryaki'nin cinayetlerin işlendiği evde annesi Aysel Aslan, üniversite öğrencisi üvey kız kardeşi Behiye Aslan ve 3 ay önce evlendiği eşi 3 aylık hamile Fadime Tiryaki ile birlikte yaşadığı öğrenildi. Aysel Aslan'ın, Hüseyin Tiryaki'nin babasından ayrıldıktan sonra ikinci evliliğini yaptığı, kızı Behiye Aslan'ın bu evliliğinden dünyaya geldiği belirtildi.

İnfazı ailenin tanıdığı kişilerin yapmış olduğu üzerinde duran polis soruşturmasını bu yönde sürdürürken, olayı Hüseyin Tiryaki'nin gerçekleştirme olasılığına yönelik de araştırmanın devam ettiği açıklandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *