» 
»
 

İzmir’de yaşanan aile katliamının ardındaki sır perdeleri aydınlanıyor

İzmir’in Buca ilçesinde ormanlık bir alanda bulunan erkek cesedinin kimliğinin belirlenmesi ile ortaya çıkan aile katliamının faili Hakan K., evinde intihar etmiş olarak bulundu.

İzmir’de yaşanan aile katliamının ardından katil ya da katilleri yakalamak adına cinayet büro ekiplerince başlatılan soruşturmalar kapsamında, 4 kişiyi öldürdüğü iddia edilen Hakan K.'nın evinde intihar ettiği tespit edildi.Katil zanlısının, süre önce Hüseyin Tiryaki ile birlikte çalıştığı ve Hakan K.’nın babası ile Tiryaki'nin annesinin evlilik hazırlığı içerisinde olduğu öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre cinayet büro ekipleri cinayetlerin işlendiği ekin kapısında herhangi bir zorlama olmaması nedeni ile ailenin yakın çevresini araştırmaya başlamış, elde edilen verilen sonucunda da Hakan K.'nın ismine ulaşmıştı. Ancak katil zanlısının intihar ettiği ortaya çıktı. Cinayetin sebebinin henüz belirlenmemiş olmasına karşın katil zanlısının babası cinayet soruşturması kapsamında gözaltına alınarak emniyette sorguya alındı.

OKUL STAJI HAYATINI KURTARDI

Hüseyin Tiryaki’nin birlikte yaşadığı üvey kardeşi Adalet Meslek Lisesi öğrencisi Emre Can Aslan’ın Hakan K.’nın cinayetin meydana geldiği gün eve gelmeden 1 saat önce stajı için İzmir Adalet Sarayına gittiği ve cinayetten kurtulduğu belirtildi. Hüseyin Tiryaki, Aysel Aslan ve Behiye Aslan’ın otopsileri tamamlandıktan sonra bugün ikindi namazını müteakip Manisa Alaşehir’de, Fadime Tiryaki’nin ise Sarıgöl’de defnedileceği öğrenildi.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *