» 
»
 

İzmit'te korkutan yangın: 4 kişi dumandan etkilendi

İzmit'te bir binadan çıkan korkunç alevler binada bulunan dört aileyi'de etkisi altına aldı. Korkutan yangında 4 kişi etkilendi. O isimler Mert Aydemir, Emine Aydemir, Neslihan Aydemir Şeref Efe Aydemir.

İzmit ilimiz'de bugun öğle saatlerinde 4 katlı bir binanın en üst katında bulunan dairenin mutfağından çıkan yangın apartmanda bulunan 4 kişilik bir aileyi etkiledi. Olay yerine çağırılan itfaiye ekipleri çıkan yangını söndürürken, o esnada 4 kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı. Gittikleri hastanede tadavi altına alınan 4 kişinin kontrolleri ve tedavileri devam ediyor. Yangın bugun öğle saatlerinde, İzmitin Kuruçeşme mahallesinde, 34. Sokak'taki binanın en üst katında oturmakta bulunan Mert Aydemir'in üstüne olan evin mutfağından çıkan yangının sebebi, elektrik kontağıdan olduğu belirlendi. Mert Aydemir evinden çıkan yangını söndürmek için girişimlerde bulundu fakat alevleri kontrol altına alamayınca itfaiye ekiplerini arayıp yardım talebinde bulundu. Yangının çıktığı olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevleri çok kısa bir süre içinde söndürmeyi başardılar.

Yangından etkilenler ev sahipleri oldu. Mert Aydemir, Emine Aydemir, Neslihan Aydemir ve iki yaşında olan ailenin en küçüğü Şeref Efe Aydemir'e 112 Acil'den gelen ekip ilk müdahalede bulundu. Aydemir ailesine oksijen verildi, daha sonra Kocaeli Devlet hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındılar. Sağlık durumlarında bir ciddiyet olmadığı, sağlık durumlarının iyi olduğu haberi bildirildi. Elektrik kontağıdan çıkan yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *