» 
 

James Bond 100 Milyon doları reddetti, Türk yönetmenini seçti

James Bond rolünü bırakacağını açıklayan Daniel Crain,100 milyon Doları reddetti. Türk yönetmen olan Deniz Gamze Güven'in hazırladığı Krallar adındaki yeni bir proje de çalışacak.

Türk yönetmeni olan Deniz Gamze Güven, yeni bir proje adı olan Krallar’ da James Bond rolünde tanıdığımız Daniel Craig ile çalışacağını açıkladı. Daniel Craig, 007 James Bond rolünü bırakacağını söyledi. Dünyaca ünlü aktör, Türk yönetmeni Deniz Güven ile anlaşmak üzere.

İlk filmi Mustang’le en iyi yabancı filmler arasına giren ve Oscar’a adaylığı ile kendinden söz ettiren Türk yönetmen Deniz Gamze Güven, yeni projesi olan Krallar adlı filmine yıldız oyuncularını arıyor. 1992’de Los Angeles’ta yaşanan halın isyanını odak noktasına alacak proje için Oscar’lı Halle Berry ile el sıkışan Deniz Güven, şimdi ki çalışmasında James Bond rolü ile tanınan ünlü ve karizmatik aktör Daniel Craig’ ile görüşmeler devam ediyor. 2012 tarihinden bu yana toplam 24 film çekilmiş olan James Bond film serisinde şu ana kadar 7 aktör James Bond serilerinde görev almıştır. Daniel Craig in ise toplam dört kez canlandırdığı James Bond Spectre’nin ardından artık Bond olmak istemiyorum diyerek 100 milyon dolarlık teklifi reddetti. Deniz Güvenin proje teklifine sıcak bakan Daniel, filmde isyan çıkan bölgede yaşayan az sayıdaki beyazlardan birini canlandıracak gibi görünüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *