» 
 

Jatomi Fitness iflasın eşiğinde tüm salonlarını kapattı

Dünya'da ve İstanbul'da on binlerce üyesi olan popülaritesi oldukça yüksek ünlü spor merkezi Jatomi Fitness bütün salonlarını bir anda kapattı. Jatomi Fitness'ın iflas erteleme başvurusunda bulunduğu söyleniyor.

Dünyaca ünlü spor merkezi Jatomi Fitness acil bir karar ile bütün spor salonlarını üyelerine kapattı. Şirket resmi bir açıklama bile yapmadan bu şekilde salonlarını kapatınca binlerce salon üyesi de kapıda kaldı. Yaklaşık 60 fitness salonu bulunan Jatomi Fitness'ın iflasın eşiğine nasıl geldiği konuşulurken, yalnızca Türkiye'deki salonlarını kapattığı da iddialar arasında yer alıyor. İstanbul'da bir alışveriş merkezinde yer alan Jatomi Fitness salonunda müşterilerin kapıda kaldığı ve çalışanların hiç bir şekilde bir bilgi vermediği söyleniyor. Jatomi Fitness'ın web sitesine ulaşımı da engellendiği edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Bazı söylentilere göre de üyeler salonda iken çalışanların gaz kaçağı var demesiyle üyeler kapı dışarı ediliyor. Neye uğradıklarına şaşıran yüzlerce spor salonu müşterisi kendilerini kapıda buluyorlar. Yine iddialara göre şirketin çalışanlarına kapılarını kapatmaları gerektiğini mail yoluyla bildirdiği ve çalışanların da mecburiyeten üyeleri dışarı çıkardıkları söyleniyor. Sosyal medyada da on binlerce Jatomi Fitness üyesi şikâyetlerini dile getirdiler. Facebook, instagram ve twitter üzerinden şirket sahibine yönelik tepkilerini gösterdiler. Üyeler şirketten henüz bir resmi açıklama gelmediği ancak ödedikleri ücretler için şirketten bir açıklama beklediklerini de belirttiler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *