» 
 

Jennifer Lopez 1 milyon doları ailesi için reddetti!

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, yılbaşı programı için kendisine teklif edilen 1 milyon doları ailesi ile zaman geçirmek istediği gerekçesi ile reddetti.

Latin Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez, 31 Aralık Cumartesi yılbaşı akşamı Miami'de vereceği 1 milyon dolarlık konseri, ailesi ile vakit geçirmek istediği için reddetti. ABD'nin sitesi TMZ'de yer alan habere göre, E11even isimli gece kulübünde yılbaşı akşamı sahne alması planlanan Jennifer Lopez, vereceği konser karşılığında saatler içerisinde 1 milyon dolar kazanacaktı. Jennifer Lopez'in sahne alacağını açıklayan gece kulübünün biletleri 500 dolardan yani yaklaşık 760 TL'den satışa sunulmuş ve kağış kapış gitmişti.

Ancak Jennifer Lopez, yılbaşı programında değişiklik yaptı. Yeni yıla gece kulübünde değil de ailesi ile birlikte girmek isteyen JLO, E11even gece kulübünde sahte almaktan vazgeçti. Onun yerine ailesi ve sevdikleri ile birlikte yılın son gününü geçirmek isteyen Lopez, 1 milyon doları reddettiği için uzun süre konuşulacak gibi görülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *