» 
 

JLO, Cengiz Abazoğlu imzalı kırmızı kostümüyle göz kamaştırdı

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Los Angeles'ta düzenlenen yardım etkinliği konserinde, tasarımcı Cengiz Abazoğlu imzalı kırmızı kostümü ile dikkatleri üzerine çekti.

Karayipler, Porto Riko ve Güney Florida'daki yaşanan kasırga felaketinde mağdur olanlar için düzenlenen One Voice: Somos adlı etkinlikte konser vererek destek olan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez sahnede ünlü tasarımcı Cengiz Abazoğlu imzalı kırmızı kıyafeti ile büyük beğeni topladı.

Los Angeles'taki Universal Stüdyoları'nda çekimleri gerçekleştirilen One Voice: Somos yardım programı için sahne alan Jenifer Lopez, sahnede birbirinden çok sevilen parçalarını seslendirdi. Jlo, sahnede 5 kez kıyafet değiştirdi. Yardım programı için sahne alan Jennifer Lopez, hem sesiyle hem görünüşüyle hem de dans performansıyla adeta büyüledi. Jennifer Lopez sahnede siyah, gümüş, pudra, kırmızı renkli kostümleri ve çiçek desenli elbisesi ile sahnede ışıldadı.

Jennifer Lopez'in kostüm tercihleri arasında, ünlü modacı Cengiz Abazoğlu imzalı elbise de yer aldı. Başarılı tasarımcı Abazoğlu'nun tasarladığı püsküllü kırmızı elbibesi ile sahneye çıkan Lopez, göz kamaştırdı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *