» 
 

Johnny Depp, boşanma davası ile Venedik'teki evini satıyor!

Ünlü oyuncu Johnny Depp'in 15 ay önce evlendiği Amber Heard'ün boşanması gündeme bomba gibi düştü... Amber Heard ile 20 milyon dolar tazminat ile anlaştığı söylentiler arasında olunca Johnny Depp'de Venedik'teki evini satışa sundu.

Johnny Depp'in şiddet uyguladığını söyleyen Amber Heard'ın daha öncelerde bir kadın ile evlendiği iddiası magazinlerde bomba etkisinde bir sarsıntı yaratmıştı. Büyük bir aşk ile evlenen ünlü çiftimiz. Hoş bir evlilik ile dünya evine girmişlerdi. Fakat Johnny Depp ve Amber Heard hakkında birkaç gün önce ayrılık dedikoduları gündeme gelmeye başlamıştı. Çiftin boşanması şimdiye kadar ki en pahalı boşanma olacağı söylentiler arasındaydı. Boşanma iddialarının arka sında yatan sebebin de şiddet olduğu iddia ediliyordu.

Ünlü Amber Heard, Johnny Depp'in yüzüne cep telefonu ile vurup kendisine şiddet uyguladığı iddiası ile suçladı. Geçtiğimiz günlerde de duruşmaya mor göz ile çıkan Amber Heard'ün daha önce kadın fotoğrafçı Tasya Van Ree ile evli olduğu ortaya çıktı. Bu dedikodular üzerine Depp Turist filminde Angelina Jolie ile başrolü paylaştığı şehir olan Venedik'te bir yıl kadar kaldıktan hemen sonra o şehirden ev almaya karar vermişti. Venedik'teki almış olduğu o ev 17'inci yüzyıldan kalma bir evdi ve Amber Heard ile boşanma kararından sonra satma kararı aldığını söyledi. Johnny Depp, 12 milyon dolar fiyat koyarak evini satışa çıkarttı. Johnny Deep ile Amber Heard'ın son yılların en çirkin boşanması olduğu nitelendiriliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *