» 
 

Johnny Depp Doğu Ekspresi'nde Cinayet filmi ile beyazperdede

Karayip Korsanları serisi ile ününe ün katan aktör Johnny Depp ve güzelliği ve oyunculuğundaki başarıları ile bilinen Michelle Pfeiffer polisiye romanın bir numaralı ismi Agatha Christie’nin aynı adlı romanından uyarlanan Doğu Ekspresi’nde Cinayet filminde buluşuyor.

Tüm dünyanın en çok konuştuğu romanlar arasında yer alan orijinal adı Murder On The Orient Express olan polisiye roman Doğu Ekspresi’nde Cinayet beyazperdeye uyarlanıyor ve filmin kadrosu da açıklandı. Çekimlerinin Kasım ayında Londra’da başlayacağı bildirilen Agatha Christie’nin ünlü romanından uyarlanan Doğu Ekspresi’nde Cinayet filminin senaryosu da Michael Green’e ait.

Yönetmenliğini Kenneth Branagh’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosu ise oldukça ünlü isimlerden oluşuyor. Jack Sparrow olarak tanıdığımız Johnny Depp’in yanı sıra Michelle Pfeiffer ve Daisy Ridley filmde rol alırken ayrıca Doğu Ekspresi’nde Cinayet filminin kadrosunda Oscar ödüllü Judi Dench de yer alıyor. Diğer oyuncular arasında Lucy Boynton, Tom Bateman, Derek Jacobi, Michael Pena ve Leslie Odom Jr. da bulunuyor.

Ortadoğu’dan kalkan bir trende işlenen cinayeti konu alan romanın 1933 yılında İstanbul Pera Palas Otel’de yazıldığı biliniyor. Eserin filme uyarlamasında ise Ratchett karakterini Johnny Depp, Mrs. Hubbard karakterini Pfeiffer ve Mary Debenham karakterini ise Ridley canlandıracak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *