» 
 

Johnny Depp’in aylık harcadığı rakam dudak uçuklatıyor

Birçok başarılı filmde imzası bulunan Johnny Depp’in aylık yaptığı harcama miktarının 2 milyon doların üzerinde olduğu iddiası magazin camiasına bomba gibi düştü.

Karayip Korsanları filminde gösterdiği üstün oyunculuk performası ile dünya çapında bir ün kazanan Johnny Depp, özel hayatında yaptığı aşırı harcamalar sebebi ile zor bir dönem yaşadığı iddia ediliyor.

Son olarak oyuncunun 1999-2016 yılları arasında finans işlerini yürüten The Management Group, Depp’i uyardığı ancak yine iddia edildiği üzere ünlü oyuncunun kontrolsüz para harcamaya devam ederek, tavsiyeleri dikkate almayıp şirkete 25 milyon dolarlık bir tazminat davası açtığı ifade edildi.

Kendisine açılan dava nedeni ile Los Angeles mahkemesine açıklama gönderen The Management Group, Depp’le ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Şirket, ABD’li aktörün aylık harcamasının 2 milyon dolar olduğunu ve ayda 30 bin dolar şarap masrafı bulunduğunu belirtti.

Ayrıca Depp’in 14 evi için 75 milyon doları gözden çıkardığını bildirdi. Özel jetleri, yatı ve sanat koleksiyonu bulunan oyuncunun 12 adet de deposu olduğu açıklandı.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *