» 
 

Jüri koltuğunda Kerimcan Durmaz'ın bulunduğu İşte Benim Stilim başlıyor!

TV 8 ekranlarında bugün saat 15.00'da İşte Benim Stilim yeni sezon başlıyor. Jüri koltuğunda sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın da bulunduğu İşte Benim Stilim programının reytinglerdeki durumu şimdiden merak ediliyor. Yeni sezon yarışmacıları ise netleşti. Yeni sezon ayrıntıları ise haberde...

Yeni sezon müjdesini geçtiğimiz haftalarda aldığımız İşte Benim Stilim bugün ekranlarda yeniden yayınlanmaya başlıyor. Saat 15.00'da TV 8 ekranlarında yeni jürisi ve yeni yarışmacıları ile eranlara gelecek olan İşte Benim Stlim yeni sezon yarışmacıları belirlendi. Modaseverlerin keyifle ve beğeniyle izlediği İşte Benim Stli yeni sezon jüri koltuğunda, ekranların Nurella'sı Nur Yerlitaş, Kadir Doğulu, Ivana Sert ve Uğurkan Erez yer alacak. Programın sunuculuğunu ise Öykü Serter üstleniyor.

Gündüz kuşağının sıkı sıkıya takip edilen programlarından biri olan İşte Benim Stilim'de Kerimcan Durmaz'ın yer alıp almayacağı ise büyük merak konusu olmuştu. İşte Benim Stilim'de belirlenen gün de ise sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın yer alacağı belirtiliyor.

İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacıları ise Dilara Taşkın, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Yağmur Gürgen, Melek Özçağan, Aleyna Eroğlu, Nazlı Ersoy, Niran Yalaz, Simay Tokatlı ve Aylin-Selin Ençok yer alacak. Kızlar arasında moda savaşı bugün itibari ile başlamış olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *