» 
»
 

Kadın çantası için iddialı bir e-ticaret sitesi: Farkonda.com

Çanta deyince erkeklerin aklına genellikle evrak ya da bilgisayar çantası gelse de kadınlar için durum çok farklı. Çanta kadınlar için bir aşk! Farkonda.com bu duyguyu yaşayan tüm hanımlar için dikey e-ticarette yüzlerce trend ürünü bir arada sunarak sektöre iddialı bir giriş yaptı.

Modayı takip etsin etmesin her kadın çantası ile bir bütündür. Bazen sezonun en trend modellerini almak için yarışan bayanlar bazen de bir başkası için sıradan gibi görünen bir çantaya aşık olabilir. Çanta kadınlar için bir tutkudur. Ve kadın tutkunu olduğu bir şeye mutlaka sahip olmak ister! 3 yıldır e-ticarette adını Türkiye'ye duyuran farkonda.com, kadın çantası ve cüzdan çeşitleri ile kadınlara sadece bir çanta değil, ona duyulan aşkı da yansıtabilmek adına yola çıktığını belirtiyor.

Çanta sektörü son yıllarda eskiye nazaran oldukça hızlı bir sirkülasyon yaşıyor. Tüketim sektörünün her biriminde olduğu gibi çanta modellerinde de oldukça fazla doyumsuzluk söz konusu. Ne kadar çok çeşit o kadar iyi düşüncesinin hakim olduğu tüketim toplumunda aslında göz ardı edilen önemli bir husus da kalite. E-ticaret sitelerinde görülen oldukça düşük fiyatlı çantaların aslında müşteriye ulaştığında büyük hayal kırıklığı yaşattığını belirten Farkonda yönetimi, kendi ürünleri tek tek özenle seçtiklerini ve müşterilerine ulaştığında logolarındaki gibi gülümseyen bir ifade ortaya çıkarmayı hedeflediklerini söylüyor.

Omuz çantası, çapraz askılı çanta, el çantası, sırt çantası, cüzdan ve daha birçok çanta çeşidiyle kadınları mutlu etmek için yola çıkan farkonda.com, çanta fiyatları ile de oldukça iddialı. Ürünlerinin kalitesi konusunda asla taviz vermediklerini belirten farkonda.com e-ticaret ekibi, fiyatların da bu kaliteye göre uygun olduğunu, kesinlikle piyasada ucuza satılan ürünlerle kıyaslanmaması gerektiğini dile getiriyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *