» 
»
 

Kadın kaptanın sevgilisi yanlışlıkla vurduğunu itiraf etti!

Bodrum'da kendisinden bir süredir haber alınamayan kadın kaptanın cansız bedeninin bulunmasının ardından, sevgilisi silahla yanlışlıkla vurduğunu itiraf etti.

Bodrum'da 6 gündür kendisinden haber alınamayan Hafize Müjde Özer'in katil zanlısı, sevgilisini silahını temizlerken yanlışlıkla vurduğunu ve cesedi korkup ormanlık alana bıraktığını, silahını ise parçalayarak denize attığını itiraf etti.

Meydana gelen olaydan alınan bilgilere göre, 19 Kasım Cumartesi gününden bu yana kendisinden haber alınamayan kadın kaptan Hafize Müjde Özer'in, dün öğle saatlerinde çuval içerisinde ormanlık alanda cesedi bulundu. Özer'e yapılan ilk otopsi sonucuna göre, Özer'in kurşunla vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Olayla ilgili olarak Özer'in 9 senedi birlikte yaşadığı 56 yaşındaki B.K. cinayetin zanlısı olarak Jandarma tarafından gözaltına alındı. Sevgilisi Özer'i öldürdüğü iddia edilen B.K. ile ona yardım etmekle suçlanan V.K. ise jandarma tarafından gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

9 yıldır Özer ile birlikte yaşayan ve öte yandan başka bir kadın ile nikahlı olan B.K. verdiği ifadesinde, evde kendisine ait ruhsatsız tabancasını temizlediği esnada yanlışlıkla karşısında oturan Hafize Müjde Özer'i yüzünden vurduğunu, korkarak cesedi arkadaşı V.K. ile birlikte gece saatlerinde Kızılağaç mevkiindeki ormanlık alana attıklarını, evi de temizlediklerini ifade etti.

Tabancayı ise parçalayarak Ali Burnu'ndaki denize attığını söyleyerek, suçlamaları kabul etti. B.K.'nın ifadesi üzerine Muğla Emniyet Müdürlüğü Dalgıç Ekibi, suç aleti tabancanın atıldığı noktada aramalar yaptı. Tabancaya ait gövde kısmının bulunduğu ve aramaların süreceği belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *