» 
 

Kadir Doğulu'nun yeni dizisi Babamın Günahları'nın konusu ne?

Star TV ekranlarının iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlanan Babamın Günahları dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen'in bulunduğu Babamın Günahları dizisi konusu ne? Ne zaman başlayacak? Detaylar haberde...

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen'in yer aldığı, Star TV ekranlarının yeni dizisi Babamın Günahları'nın ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Babamın Günahları dizisinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen'e, Mustafa Uğurlu, Mehrnoush Esmaeilpour, İsmail Demirci ve çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik edecek.

Babamın Günahları dizisinin konusu, izleyicilerin kendilerinden bir parça bulacağı bir hayat hikayesini ele alıyor. Baba-kız aksiyon dolu bir hayatın içinde mücadele edeceklerdir. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz- ANS Yapım'ın üstlendiği dizinin yakın zamanda izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Dizide, Ozan'ın (Kadir Doğulu) geçmişte, Ferruh'un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim'e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi için üstlenmesi ile hikaye başlar. İşlemediği bir suçu Ozan'ın üstlenmesi, onu ve hayatındakileri bambaşka geleceklere sürükleyecektir.

Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllarını geçirir. Yeşim ise kızı Zeyno'ya yapılacak ilik tedavisi için mecbur Ozan'ın karşısına çıkacaktır. O zamana kadar hayatta bir gayesi olmayan Ozan'ın artık yaşamak için sebebi vardır. Zeyno'nun hayatı Ozan'ın elindedir. İlik nakli için yara almaması gerekir. Kızına ilik nakli yapabileceğini öğrenen Ozan, aynı gün bir cinayetin faili olarak bulunur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *