» 
»
 

Kafası kesilen asker diye gösterilen kişi Avcılar'da yaşıyor

Sosyal medyada başı kesilerek öldürülen bir asker fotoğrafı insanların yüreklerini dağlarken asıl gerçek ortaya çıktı. O fotoğraftaki asker Burak Salıvermez hakkında çıkan haberleri yalanlayarak büyük tepki gösterdi.

Sosyal medyada hızla yayılan bir fotoğraf günlerdir herkesin tepkisinin büyümesine neden oluyor. İddialara göre Boğaz Köprüsü'nde vatandaşlar tarafından başı kesilerek öldürülen asker fotoğrafı herkes tarafından şiddetle kınandı. Ancak o fotoğrafın sadece ortalık karıştırmak için yapılan bir asparagas bir haber olduğu ortaya çıktı.

Anadolu Ajansı'nın muhabirine açıklamalarda bulunan fotoğraftaki asker Burak Salıvermez, 1993 doğumlu olduğunu, hayatta olduğunu İstanbul Avcılar'da yaşamını sürdürmekte olduğunu ve kendisini bir gün içinde öldüren kişilere sapasağlam ayakta durduğunu ifade etti.

Sosyal medyada ortalığı karıştıran asker başı kesilen fotoğraf herkes tarafından gün geçtikçe daha da çok yayınlanmakta iken, o fotoğraftaki kişi olan Salıvermez, kafası kesilen asker olarak bir gün içerisinde kendisinin öldüğü haberlerinin çıktığını söyledi. Ayrıca bu tür haberlere kimsenin inanmaması gerektiğini, "Sağım, ölmedim ve öldürülmedim" gibi ifadeler ile kafası kesilerek öldürüldüğü iddia edilen askerin kendisinin olduğunu belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *