» 
»
 

Kafasına çivi giren küçük kız çocuğu sağlığına kavuştu

Van'da evinin önündeki parkta oynayan 3 yaşındaki Ecrin Aldaşoğlu, kafasına çivinin batması ile birlikte apar topar hastaneye kaldırıldı. Kafasındaki çivi doktorların müdahalesi ile çıkarıldı. Küçük kızın sağlık durumu artık gayet iyi. İşte detaylar.

Van'da bayram tatili sırasında evinin önündeki her zaman oynadığı parkta oynayan 3 yaşındaki Ecrin Aldaşoğlu, oyun oynadığı sırada kafasına çivi girmesi ile birlikte apar topar hastaneye kaldırıldı. Ecrin'in kafasına çivi girmesi ile yürekleri ağzına gelen ailesi korku ile doktorlardan gelecek güzel bir haberi beklediler. Tedavi gördüğü Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden nihayetinde taburcu olan küçük kızın sağlığının eskisi gibi gayet iyi olduğu doktorlarının yaptığı açıklamalar ile öğrenildi.

Kızını parka oynamaya gönderen Ecrin'in annesi Ayşe Aldaşoğlu, kızını kanlar içerisinde gördüğünde büyük bir panik ve korku yaşadığını ifade etti. Bayram gününde parkta oynayan küçük kızın kafasına oyun aletinin çivisi girdi. Anne, kızını kanlar içinde ve kafasında çivi varken bulduğunda ne yapacağını şaşırdı. Olayın şokunu atlatamayan anne, aile ile birlikte küçük kızlarını Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdüler. Acil serviste ilk müdahaleyi yapan doktorun kendisini sakinleştirdiğini ve korkulacak birşey olmadığını söylemesi annenin az da olsa yüreğine su serpmişti.

Eşini yakın zamanda kaybeden Ayşe Aldaşoğlu, kızı kaybetme korkusunu yaşadı. Bu nedenle gelecek iyi bir haberi bekledi. Doktorların güler yüzlü olmaları ve kendisine sürekli moral veren sözler söylemeleri korku dolu anneyi biraz da olsa rahatlattı. Bayramda doktorların evlerinde ailelerinin yanlarında olamadıkları için ilgisiz ve mutsuz olabileceklerini düşünürken, kızını tedavi için götürdüğü hastanedeki doktorlardan çok memnun kaldığını söyledi. Hastanenin güler yüzlü doktorlarından özellikle Bahtiyar Çiftçi'ye teşekkürlerini sunan anne Ayşe Aldaşoğlu, kızının tedavisinin bitmesinin ardından taburcu edildiğini ve durumunun gayet iyi olduğunu söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *