» 
»
 

Kainat Güzeli yarışmada yanlış anons edildi Tacı yanlış kız giydi

2015 Miss Universe (Kainat Güzeli) yarışmasında büyük bir şok yaşandı. Yanlış kız Kainat Güzeli olarak anons edildi. Olay Sosyal medyada trend olurken herkes yapılan hatayla dalga geçti. Sunucu hatasını kabul edip sosyal medyada özür diledi.

İlk olarak Miss Colombia Ariadna Gutierrez 2015 Kainat Güzeli olarak anons edildi. Ancak daha sonra yapılan açıklamada 2015 Kainat Güzellik yarışmasının kazananı Miss Philippines Pia Alonzo Wurtzbach olarak açıklandı.

Bu yapılan gafı oldukça gülünç bulan Twitter kullanıcıları “Beceriksizliğinden bahset”, “ Ve kazanan Bayan Bilgi” şeklinde yorumlar paylaştılar.
Ayrıca Facebook kullanıcıları da bu komik durum karşısında fikirlerini paylaştılar. Törenin resmi sayfasında 62 binden fazla gönderi ve 17 binden fazla yorum paylaşıldı.

Tüm dünyadan yapılan paylaşımlarda organizasyonun zayıf olduğu, tüm yarışmacı kızlardan özür dilenmesi gerektiği, bu olayın onlar için çok utanç verici olduğu şeklinde yorumlar yapıldı.

Ayrıca bu yapılan Kainat Güzellik Yarışması’nın şimdiye kadarki en rahatsız edici yarışma olduğunu da söyleyen izleyiciler sunucuyu beğenmezken, Miss Colombia’nın kazanması gerektiğini iddia edenler de vardı.

Sunucu Steve Harvey bu yanlış anonsun kendi hatası olduğunu kabul ederek kazananın adını doğru açıklama sorumluluğunun kendinde olduğunu kabul etti. Steve Harvey, "Size kartı gösterebilirim, bu tamamen benim hatamdı. Sorumluluğu üzerime alıyorum. Ama yine de harika bir gece lütfen hanımefendilere yansımasın" dedi.

Harvey Twitter yorumunda “Tüm kalbimle bu büyük hatamdan dolayı Miss Colombia ve Miss Philippines’den özür diyorum. Çok kötü hissediyorum” yazdı ve bu yazısı 51 bin kez retweetlendi.

Bazı kullanıcıları bu hatadan dolayı üzüntülerini dile getirirken bazıları da destek mesajları attı.
Bu durumu “Üzülme, herkes hata yapar”, "hatalar insanlar için affetmek büyüklüktür” şeklinde yorumlayanlar da oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *