» 
 

Kalbimdeki Deniz dizisinde İlyas Yalçıntaş rüzgarı...

Son dönemde yıldızı parlayan Pop müziğin sevilen isimlerinden İlyas Yalçıntaş, Fox TV ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Kutsi, Özge Özberk ve Yeşim Ceren Bozoğlu'nun yer aldığı Kalbimdeki Deniz dizisi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Bu Nasıl Veda, İncir, Gel be Gökyüzüm, İçindeki Duman gibi şarkıları ile adından sıkça söz ettiren başarılı şarkıcı İlyas Yalçıntaş, Fox TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde oyunculuğunu konuşturacak.

Daha önce bir sinema filminde yer almasına ve klip çekimlerine alışkın olmasına rağmen sinemanın çok farklı olduğunu belirten İlyas Yalçıntaş, heyecanını dile getirdi. İlk kez bir dizi için kamera karşısına geçecek olan Yalçıntaş, başarılı bir oyuncu polan Kutsi ile aynı sette olmanın kendisi için ayrı bir güç olduğunu söyledi. Kalbimdeki Deniz dizisi için kamera karşısına geçecek olan İlyas Yalçıntal, kendisi için farklı bir deneyim olacağını ve dizide ufak bir diyaloğu olan sahne canlandıracağını, dizide seyirciye sürprizleri olduğunu ifade etti.

Senaryosu Funda Çetin'in kaleminden çıkan ve yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz Mehdiabbas'ın bulunduğu Kalbimdeki Deniz dizisi Cumartesi günü Fox TV ekranlarında yer alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *