» 
 

Kalp Atışı 13. yeni bölümde Eylül Ali Asaf'ı yalnız bırakmıyor

Show TV ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı bu akşam 13. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Eylül, Ali Asaf'ın zor döneminde onu yalnız bırakmıyor. Kalp Atışı son bölümünde neler oldu? Ayrıntılar haberde...

Eylül ve Ali Asaf'ın Ziyanur'a karşı hissettiği suçluluk, Eylül'ün Sinan'a hesap sorduğu yeni bölümde Ali Asaf'ın Eylül'e söylememesi gerekti bişey olduğunu dillendirmesi oldukça merak uyandırıyor. Ali Asaf'ın zor döneminde Eylül ona destek olacaktır. Bahar'ın annesi Esra ise geri döner ve Ali Asaf ile tanışır. Kalp Atışı 13. bölümü heyecanla bekleniyor.

Ali Asaf kurtardığı onca hayatın ardından artık kendi babası için umuda koşar. Ali Asaf'a Eylül'ün söylediği iki önemli kelime herşeyi silmeye yetecektir. Hakan'ın Eylül'e verdiği mektup ise çok şeyi değiştirecektir. Cuma günleri izleyicileri ekranlara kitleyen Kalp Atışı, bu akşam yeni bölümü ile bu akşam Show TV ekranlarında yer alacak.

KALP ATIŞI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Selim'in itirafının ardından, Ali Asaf korumacı tavırları ile Eylül'ü bunaltacaktır. Ancak Ali Asaf bu sefer her zamankinden daha farklıdır. Eylül ise karşısında farklı bir Ali Asaf'ın olduğunu görür. Eylül'ün kız kardeşi İpek'in gelmesi ve Ali Asaf'la yakın olması Eylül'ü derinden etkileyecektir.

Sinan ise Bahar'ın intikamını almak için hamleler yapar. Eylül Ziyanur'un yardımı ile büyükannesinin şüpheli ölümü ile ilgili önemli bilgilere ulaşır. Bu bilgiler ise Eylül ile Ali Asaf arasındaki dengeleri değiştirecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *