» 
 

Kalp Atışı 15. bölümde hastanenin yeni ortağı Eylül!

Show TV ekranlarında heyecanla izlenen Kalp Atışı dizisi 15. bölümde ortalık yine karışıyor. Hayatı tehlikeye giren ve yaralanan Eylül, Ali Asaf'ın desteğiyle toparlanıyor. Ancak Eylül alacağı yeni bir haberle şoke oluyor. Çalıştığı hastanenin yeni ortağı Eylül! Kalp Atışı son bölüm özeti ve yeni bölüm detayları haberde...

Kalp Atışı 15. yeni bölümünde sular durulmuyor. Doktor Eylül hiç beklemediği bir anda kendisini tehlikenin tam ortasında buluyor. Olayda yaralanan Eylül, Ali Asaf'ın desteği sayesinde toparlanıyor. Kalp Atışı 15. bölümü ile yine nefes kesecek. Cihan'dan bir anda gelen sürpriz hediyeyle Eylül kendisini beklenmedik bir olayın merkezinde olacak. Ali Asaf ise ona hiç olmadığı kadar yakın olacak ve sevdiği kadın için daha ağır bir yük yüklenecek.

Eylül ise Ali Asaf ile evliliğe adım adım yaklaşıyor ve onun sözünü dinliyor. Ancak ikisi de Ziyanur'un Eylül için hazırladığı büyük sürprizden habersizdir. Eylül, kavulacağını düşürken, çalıştığı Bahar Tunç Hastanesi'nin artık ortaklarından birisi olduğunu öğrenir. Bu haber hem Eylül'de hem de herkeste büyük şok etkisi yaratacaktır. Öte yandan bu karar ile Eylül ve Ali Asaf'ı büyük yüzleşme bekliyordur.

KALP ATIŞI SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Ziyanur'un ölmesi ile Ali Asaf çok sarsılmıştır. Eylül'e bildiği tüm gerçekleri açıklamak isteyen Ali Asaf, onu herşeyin başladığı bir yere götürmeye karar verir. Ancak birlikte çıktıkları yolda onları kötü sürprizler bekler. Öte yandan, hastaneye gelen kimliği belirsiz bir kadın, Eylül'e İpek'e yeniden ablalık yapacağı o büyük adımı attırır. Selim'in başına gelen kaza ile Ali Asaf'ın bir doktor olarak alacağı en zor karara neden olur. Ali Asaf'ın yarım kalan evlilik teklifine cevap veren Eylül ise "Evet" cevabı ile Ali Asaf'ı oldukça mutlu eder.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *