» 
»
 

Kamyonetten üzerine beton kalıbı düşen kadın yaşamını yitirdi

İstanbul Kadıköy Suadiye'de kaldırımda yürüyen bir kadının yanından geçen beyaz kamyonetten üzerine beton kalıbı düştü. Talihsiz kadın olay yerinde can verdi.

İstanbul Kadıköy Suadiye'de, kaldırımda yürümekte olan Ayşe Altın'ın üzerine yanından geçen beyaz renkte 41 UJ 560 plakalı araçtan üzerine beton kalıbı düştü. Beton kalıbı altında kalan Ayşe Altın, olay yerinde yaşamını yitirdi. Olay yerine gelen Altın'ın tanıdıkları, sinir krizi geçirdiler.

Dün öğle saatlerinde Suadiye'de Kaplan Arif Sokak'ta yaya olarak kaldırımda yürüyen 50 yaşındaki Ayşe Altın, tam da o esnada yanından geçmekte olan beyaz kamyonetin arkasındaki beton kalıbının üzerine düşmesi ile beton kalıpların altında ezildi. Talihsiz kadına acil sağlık ekipleri geldiği sırada müdahale edecek iken kadının hayatını kaybettiğini fark ettiler. Ardından olay yerine çok sayıda polis ekibinin gelmesiyle Ayşe Altın'ın cansız bedeni olay yerinden kaldırıldı. Olayın geçtiği sokakta yaşayan, Ayşe Altın'ın kardeşi İbrahim Eren, olay yerinden uzunca bir süre ayrılmayıp olayın şokunu atlatmaya çalıştı.

Kardeş İbrahim Eren, gözleri ile apaçık birşey göremedikleri için kimseyi suçlamadığını ancak kamyonet şoförü betonların düşmesinin nedeni olarak onları tutan halatın ağaca takılma gibi bir imkanı olmadığını dile getirdi. Ablasının yoldan değil kaldırımdan geçiyor olmasından dolayı büyük acı duyduklarını, elleri ve kolları bağlı bir şekilde beklemekten başka çareleri olmadığından dolayı acılarının ikiye katlandığını ifade etti...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *