» 
»
 

Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler çok yakında ekranlarda olacak

İsimsizler dizisi Kanal D ekranlarında sektöre iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen oyuncu kadrosu ve ilginç konusu ile reytingleri alt üst edeceği düşünülen dizinin akıllarda soru işareti bırakan ilk fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar…

Heyecanla beklenen dizi İsimsizlerin yönetmen koltuğunda Osman Kaya otururken, dizinin yapımcılığını ise Barakuda yapım firması üstlenmekte. Bu iddialı profede oyuncu kadrosu bir sır gibi saklanırken, senaryo Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugöl ve Hale Çalap tarafından kaleme alınmakta.

Geçtiğimiz akşam ilk tanıtımı izleyici ile buluşan dizi İsimsizler’in genel hikâyesinde, genç, başarılı, gözü pek bir diplomat adayı olan Fatih, Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmışdır.

Görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Bölgede şehit edilen Kaymakamının yerine Başkan’ın desteğini alarak kaymakam olmaya gönüllü olan Fatih, masa başında tehlikesiz ve rahat bir görev yerine vatanı için ateş altında olmayı tercih etmiştir.

Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider. İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *