» 
 

Kanatsız Kuşlar 14. yeni bölümde Mert kaçırılıyor!

ATV ekranlarında heyecanla takip edilen Kanatsız Kuşlar dizisinin 14. bölümünde Mert kaçırılacak. Muzaffer ise adeta çılgına dönüyor. Mert'i kim, neden kaçırdı? Detaylar haberde...

Kanatsız Kuşlar bu akşam 14. yeni bölümü ile ATV ekranlarında yer alacak. Kanatsız Kuşlar dizisinin yeni bölümünde hem heyecan hem aksiyon bir arada olacak. Mert'in kaçırılması Muzaffer'i çileden çıkaracak. Çaresiz kalan ve ne yapacağını bilemeyen Muzaffer, bütün öfkesini herkesten çıkaracak. Peki, Mert'i kim kaçırdı? Neden kaçırıldı?

Yeni bölümde, Mert'in kaçırılmasına dair iz arayan Muzaffer'in aklında bazı şüpheler vardır. Emre ise bir yandan içinde bulunduğu duruma üzülüyor. Öte yandan da Mert'in başının belaya girmesine neden olduğu için pişmanlık duyar. Mert'in daha fazla zarar görmemesi için Emre elinden geleni yapacaktır. Hayatını tehlikeye bile atacaktır.

Muzaffer'den gizlediği sırları anlatamayan Nefise'yi kötü gerçekler beklemektedir. Nefise için artık ipler kopma noktasına gelmiştir. Canından çok sevdiği kocasına karşı içinden çıkması günden güne zorlaşan bir duruma sürüklenmiştir.

Zeynep ve Onur ise herşeye rağmen aşklarını yaşamaya devam eder. Zeynep gün geçtikçe Onur'a teslim olmuş bir durumdadır. İkili, gözlerden uzakta, birlikte geçirecekleri bir günün sonunda neler olacağını bile düşünemezler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *