» 
»
 

Kanser hastası Amerikalı yazar Amy Krouse Rosenthal kocasına eş arıyor

Amerika’da yaşanan yürek burkan olayda, Amerikalı yazar Amy Krouse Rosenthal yakalandığı amansız hastalık nedeni ile hayata gözlerini yummadan önce kocasına bir eş aradığını yazdı.

Gazete Duvar tarafından servis edilen habere göre, Amerikalı yazar Amy Krouse Rosenthal yakalandığı yumurtalık kanseri sonrasında, hastalığın kötü giden seyri nedeni ile radikal bir karar alarak ailesinin yalnız kalmaması için kendisinden sonra 'yeni bir aşk hikayesi'ne başlamasını istediği eşine çöpçatanlık yapma kararı aldı.

Amy Krouse Rosenthal tarafından kaleme alınıp New York Times gazetesinde yayımlanan makalede, eşine ait özellikleri kendi gözünden anlatarak okuyucuları gözyaşlarına boşan şu ifadeleri kullandı,

"Jason'la daha fazla zaman istiyorum. Çocuklarımla daha fazla zaman istiyorum. Perşembe geceleri Green Mill Jazz Kulübü'nde martini yudumlamak için daha fazla zaman istiyorum. Fakat bu olmayacak. Bu gezegende bir insan olarak muhtemelen sadece birkaç günüm kaldı. Peki bunu niçin yapıyorum? Bunu bir Sevgililer Günü hediyesi olarak yapıyorum; umut edebileceğim en hakiki hediye de, doğru insanın bunu okuması, Jason'ı bulması ve yeni bir aşk hikayesinin başlaması."

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *