» 
»
 

Kanserle mücadele eden Emniyet Müdürü hayatını kaybetti

Uzun süredir kanserle mücadele eden, İstanbul Polis Başmüfettişi 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü Nihat İşlek, hayatını kaybetti. İşlek, düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

3 yılı aşkındır kanserle mücadele eden İstanbul Polis Başmüfettişi 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü Nihat İşlek,hayatını kaybetti. Elazı Emniyet Müdürü olduğu dönemde hastalığından dolayı İstanbul Polis Başmüfettişliği görevine atanan 1'inci Sınıf Emniyet Müdürü Nihat İşlek için Bayrampaşa Merkez Camisinde cenaze töreni düzenlendi.

İşlek'in cenazesine İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, eski Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Bayrampaşa Belediyesi Başkanı Atilla Aydıner, İşlek'in ailesi, yakınları ve mesai arkadaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Cenazede Emniyet Müdürü İşlek'in eşi Muradiye İşlek, eşinin tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Cenazede taziyeleri ise İşlek'in çocukları Kağan ve Nazmi Yiğit İşlek ile kardeşleri Gökhan ve Hakan İşlek kabul etti.

İstanbul Polis Başmüfettişi 1. Sınıf emniyet Müdürü Nihat İşlek'in naaşı, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının sonrasında toprağa verilmek üzere memleketi Tekirdağ'a gönderildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *